KURUMSAL

Biz Kimiz?

2010 yılından bu yana yatırım danışmanlığı konusunda bölgenin önde gelen firmalarına çözümler sunarak yatırımlarının kısa süre içerisinde kara dönüşmesini sağlayan ADN İDEAL , konusunda tecrübeli ve bilgili ekibiyle merkez ADANA’da olmakla birlikte ülkemizin birçok bölgesine hizmet vermektedir.

KOSGEB, KALKINMA AJANSLARI, KKYDP,IPARD ve TUBİTAK  hibe programlarının yanı sıra KURUMSAL KİMLİK DANIŞMANLIĞI, KURUMSAL EĞİTİMLER, WEB SİTESİ, KATALOG, TANITIM FİLMİ ve SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI konularında da destek sunmaktadır.

ADN İDEAL , tüm hizmet sürecinde müşterileri ile ortaklaşa ve müşterilerin çıkarlarını gözetecek şekilde çözümler üretmektedir.

Firmaların markalaşma ve kurumsallaşma süreçlerinde en doğru kaynak kullanımı sağlayarak uygun zaman ve uygun şartlarda hayata geçirilmesini sağlamayı kendine öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Ulusal bazda sürdürdüğümüz liderliğimizi uluslararası boyuta taşımak ve danışmanlık alanında tüm dünyada tanınan firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Biz; Kaliteli projeler üreterek hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların rekabet güçlerini artırmaya yönelik yapacakları yatırımlara hibe desteği almalarını sağlamak, böylece ulusal kalkınmada önemli rol üstlenmek için varız.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.